Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez valami betegség lehet?...

Ez valami betegség lehet? Egyik napról a másikra alakult ki!

Figyelt kérdés

Tegnap még nem volt semmi gond a szememmel, most fürdés közben a tükörbe néztem, és láttam hogy valami nem stimmel a szememmel. Megnéztem közelebbről a bal szemem "fehérje" szinte teljesen piros lett, és erek látszanak benne. Megnéztem a jobb szemem is, az is kezd bepirosodni.Fura, ilyet még soha nem tapasztaltam. Semmi nem történt vele, nem nyúltam hozzá, nem ment bele semmi bogár meg ilyenek, és sampon -szappan félék sem. Csak úgy magától lett ilyen! Mitől lehet ez?? Valami betegségnek a tünete lehet?

(Nem dohányzom, nem drogozom, nem iszom) Egészségesen élek és rendszeresen sportolok!

17/F


2012. márc. 19. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mitől van, de múltkor én is így jártam. A füstöt nem bírja a szemem, de múltkor nem érte füst, nem is ültem sokat a gép előtt, mégis ilyen lett. Nem hiszem, hogy valami komoly betegség tünete lenne.
2012. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
reggelre elmult
2012. márc. 20. 21:07
 3/3 anonim válasza:
Az erőltetéstől is lehet, szerintem azért menj el egy szemvizsgálatra.
2012. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!