Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Náthától vagy influenzától...

Náthától vagy influenzától fájhat a szemem?

Figyelt kérdés
Illetve nem is konkrétan a szemem, hanem a szemgödör, vagy szemfenék vagy mittomén... ha jobbra-balra fel-le nézek. Remélem érthető. Meg homályosan is látok.
2012. ápr. 3. 10:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos hozzá tennem ,hogy a múlt héten tetováltattam a szemkontúrom, a betegség utána jött. Szóval egy két napig nem tudtam mitől fáj a szemem, de remélem inkább a náthától, mert ha a tetoválástól az nagyobb baj jele lehet.
2012. ápr. 3. 10:31
 2/4 anonim válasza:
Nekem szokott fájni időnként betegség esetén a szemem, így nem kizárt, hogy nálad is erről van szó. Tetováltatni még nem tetováltattam (nem is fogok), úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, mindenesetre figyelj oda, és ha egy-két napon belül nem múlik el, akkor a tetoválás gyanús...
2012. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mára már sokkal jobban vagyok, úgyhogy több mint valószínű, hogy a hőemelkedéstől volt. Utoljára gyerek koromban voltam lázas, úgyhogy már elfelejtettem, hogy milyen. :-)
2012. ápr. 4. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Örülök, hogy jobban vagy és hogy nem a tetoválástól volt :) Nekem most fáj, mert lázas vagyok... :S
2012. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!