Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami megoldás létezhet?...

Valami megoldás létezhet? Kezdek megbolondulni, és nagyon szeretném, ha valami megoldás létezne, amit az orvosok nem ismernek.

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok,és tele van mindkét szemem üvegtesti homályokkal. Arany színű körök a szemem szélén,nagy fehér buborékok,és rengeteg fekete pont..Állandóan mozognak,és emiatt homályosan látok. A látóteremet is kitakarják. Van,hogy nem is mozdul arréb,és csak egy kis helyen látok ki. Nem beszélve arról,hogy rettenetesen zavar. Nem bírok koncentrálni,bármennyire is próbálok. Nem tudok tanulni,nem jó így semmi. Az orvosok semmi tanácsot nem adtak.

Nem értem,miért alakult ki,hiszen teljesen egészséges életet élek. Legalább ha valaki tudna valami átmeneti megoldást,amivel javítható. Nagyon szaporodnak,és ezt szeretném megakadályozni. (meg nem ártana,ha nem buknék év végén..)


2012. ápr. 23. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
* állandóan gyulladásban van a szemem,és nagyon fáj is..Amikor a foltok mozognak,feszítő,szúró érzést érzek. Azaz a nap 24 órájában.
2012. ápr. 23. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg a szemed, nehogy retina leválásod legyen.
2012. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az nincsen,nemrég voltam dokinál
2012. ápr. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a vitrectomia megoldhatja ezt a problémát, bár az üvegtesti homályokról azt tartják a szemészek, hogy idővel elmozdulnak látótéren kívülre, ezért nem szeretik bolygatni...
2012. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!