Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos kontaktlencsét netről rendelni? Rendes optika (eoptika), ahonnan lehet rendelni is, tehát nem használt termékeket forgalmaz. Esetleg rendelt már valaki? És ha igen, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 4. 20:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*tudok hozzá minden adatot (bázisgörbület, dioptria..etc.)
2012. máj. 4. 21:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég rendeltem kontaktlencsét a netről. Megnéztem több oldalt is hogy hol olcsóbb, végül a lencsék.hu-ról rendeltem meg.

Nálam is van már és minden stimmel, ugyan az mint amit a boltba vettem előzőleg csak ez olcsóbb volt.

Még nem bontottam fel de pár nap és cserélni fogom a mostanit.

Az biztos hogy továbbra is innen rendelem mert az optikából 16.000 a lencse és a folyadék 3 hónapra, itt van nagyobb kiszerelés is és így kb 10.000-re jön ki a 3 hónap.

2012. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én ezen az oldalon néztem:

[link]

azért volt gyanús, mert itt már 3000 Ft-tól is vannak lencsék.


Köszönöm a válaszodat :)

2012. máj. 5. 12:14
 4/14 anonim válasza:

Én is pont ezt az oldalt néztem és pont egy ilyen kérdést akartam feltenni,mint te...=)

És fogalmam nincs,hogy merjem-e....=/

Nekem szemüvegem van,amit szeretek is+semmi bajom vele,csak most lett jogsim 3hónapja és most,hogy tűz a nap,nagyon idegesít,hogy nem tudok napszemüveget feltenni és így nagyon rossz vezetni...

Szóval nem tudom...=) Hátha valaki rendelt már innen és tud róla mondani pár szót...=)

2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem is szemüvegem van, de nyáron kényelmetlen nekem is a nap miatt, és ezért gondoltam, hogy a lencse hasznos lenne. Voltam optikában is, de ezen az oldalon lényegesen olcsóbbak a lencsék, ezért félek, hogy van-e valamilyen hátulütője. Először színeset akartam, így találtam rá erre az oldalra. Lehet, hogy megpróbálom, és rendelek, ha nem jó, akkor sem bukok sok pénzt, meg elméletileg 3
2012. máj. 5. 14:45
 6/14 A kérdező kommentje:
*30 napos pénz visszafizetési garanciát adnak. :)
2012. máj. 5. 14:46
 7/14 anonim válasza:
[link] Én innen rendeltem többször is és gyorsan ki is szállítják a pick pack pontos kiszálittással , mindig azt küldték amit rendeltem nem volt sérült nem is járt le a közel jövöben én megvagyok velük elégedve. Ha tudod, hogy milyen a szemed görbülete milyen dioptria kell és szemész engedélyezte akkor kérj az optikában próba lencsét olyanbol ami van az oldalon (a proba lencse ingyen van) és ha jó akkor utána rendelsz tovább netröl ennyi: D
2012. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most érkezett meg az eoptika.huról rendelt lencsém és ugyan olyan mint az optikai. Semmi baj vele.
2012. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek. Meg fogom nézni a lencsek.hu-t is :)

Ha pickpack pontra rendelem, a szállítást attól ki kell fizetni, igaz? Végül is az a legkevesebb már :DD

2012. máj. 8. 14:07
 10/14 anonim válasza:
igen kikell fizetni de 500ft és akkor mész el érte amikor akarsz
2012. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!