Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hány nap alatt szívódik fel a...

Hány nap alatt szívódik fel a monokli?

Figyelt kérdés
Pénteken reggel elmentem futni az erdőbe, megbotlottam elestem, és igazából a homlokom és a szemöldök csontom ütöttem meg, a szemhéjam most abban a fázisban van, hogy sötétlila a foltom. Hétvégén a barátom családjához vagyok hivatalos, egy kertpartira. Van esély, hogy addigra elhalványul annyira, hogy sminkel el tudjam takarni? Nagyon ciki lenne hatalmas monoklival megjelenni. Kenem fekete nadálytővel, azt olvastam az segít.

2012. máj. 7. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
annyira biztos elhalványul hogy sminkkel helyrehozzad. Sok sikert
2012. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor rendes monoklim volt (szemen csaptam magam egy légpuskával) 3-4 hétig is látszott, először feketés lila, aztán zöldes-kékes, végül sárga volt. Elég ciki volt. Ha csak a szemhéjadon van, próbálgass hétvégéig olyan sminket kikísérletezni, amivel kb. egyformára tudod festeni a két szemhéjad, mert szerintem nem egyhamar múlik el. Ha meg nem sikerül, a party-n a helyzet tisztázása végett pár embernek elmeséled, mi is történt veled és senki nem fog vele foglalkozni.
2012. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez emberenként változik hogy mennyi idő alatt múlik el.

Régebben jártam küzdősportokra.

Néha kaptam egy szépet.

Nekem 2 hét a minimum.

Váltogatja addig a színét.

Ha eljutsz sárgáig akkor már csak 1-2 nap:)

Egyébként rajtam minden meglátszik.

Ha erősebben megfogod valahol a bőrömet ottmarad a nyoma.

2012. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Most leírom a tapasztalatomat, ha másnál is felmerül ez a kérdés. :) Pénteken hajnalban csináltam a monoklit, most csütörtök van, és már alig látszik. Az intenzív kúra lényege :)

első nap jégzselével jegelni kell, hogy az ereket lehűtsük, így lemegy a duzzanat, és kevesebb vér jut a szövetekbe. A következő napokban, kentem fekete nadálytővel, mint a félőrült, és melegítettem. Melegíteni azért kell, hogy fokozzuk a vérkeringést, és így gyorsabban dolgozza ki a szövetekből a vért. Most ott tartok, hogy a szemhéjam sárgás, a szemem alatt pedig rózsaszín a folt. Holnapra már tuti lesz, szombaton ráalapozok, és tuti nem fog látszódni. :D

2012. máj. 10. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Örülök, hogy ilyen jól elmúlt:) Azért leírom: egyik osztálytársam kapott egy monoklit, max 5 napra került, és elmúlt neki. Még csodálkoztam is, azt hittem, tovább megmarad.
2012. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2012-es poszt, de leírom az én tapasztalatomat, hátha másnak hasznos lehet.

Én a szemem alatt vertem be annyira, hogy szét is nyilt a bőröm. Jegeltem közel 2 óráig ( rongyba becsavarva valami fagyasztott étel pl.: borsó ), másnap reggelre pedig elég szép fekete folt lett körülötte. Barnásítóval próbáltam eltakarni, aztán most 2-3 nap után ahogy próbáltam fürdésnél levakarni magamról a tucat barnásító krémet, észrevettem, hogy ami idáig fekete folt volt, az hámlik le, és alatta már ott a sima bőr. Most neogranormonnal kezelem, így 1-2 napon belül teljesen eltűnik. :)

2019. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!