Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a jobb, az OptikMed,...

Melyik a jobb, az OptikMed, vagy a Saint James Szemészeti Klinika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Már rég óta szeretném megműttetni a szemem. (szerencsére csak az egyik rossz, de az nagyon) és most jutottam el odáig, hogy már nem akarom tovább halogatni.

Két szemészeti klinikán is találtam ilyen olyan kedvezményeket, az egyik az OptikMed, a másik a Saint James Szemészeti Klinika. Igazából mind a kettő jó hírű, de most kellene eldöntenem, hogy melyiket válasszam.


Kinek ami a véleménye, tapasztalatai, melyik a jobb, megbízhatóbb, korszerűbb?



2012. máj. 9. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon fogsz olyat találni aki mindkét helyen járt. Az OptikMed-ről jókat hallottam.
2012. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Atibá2010 válasza:
A Saint James-nél vannak a legtapasztaltabb orvosok, és a technológiájuk is jópár évvel újabb, mint a többieké. Ettől függetlenül én is jókat hallottam mindkét klinikáról.
2012. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!