Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj ennyire a szemem és...

Miért fáj ennyire a szemem és a fejem?

Figyelt kérdés
kb fél éve kezdődött ez a szemfájás mikor melyik szemem fáj azon az oldalt kezd el fájni a fejem is de annyira h még aludni sem tudok. felváltva fáj most 5napja eddig max 2hétbe 2x 3x volt ilyen, de mostmár nem bírom az orvos beutalt az ideggyógyászatra...-.- nem értem miért nem a szemészetre küld. mivel lehet összefüggésben? volt már valakinek ilyen?

2012. jún. 8. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és a jobb szemhéjam gyakran ráng ami nagyon zavaró:(
2012. jún. 8. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg fogsz vakulni.Imádom,ha valaki okoskodik,mint ha ő jobban tudná, mint az orvos..Szerintem nem viccből küldött oda,de te biztos jobban tudod :)
2012. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert azt gondolja, alapvetően fejfájásról van szó, az pedig neurológiai kivizsgálást tesz szükségessé, hogy kizárjanak néhány betegséget. Remélhetőleg semmit nem fognak találni, besorolják a fejfájásod valamelyik típusba, és ellátnak gyógyszerrel. A fájdalom gyakoriságától függően megelőzésként folyamatosan szedendő szert is adhatnak, vagy olyat, amit csak fájdalom esetén kell bevenned.

Én pl. egy antidepresszánst kaptam kicsi dózisban, és tényleg segített. Amúgy nem voltam/vagyok depressziós, és orvos családtagjaim kétségbeesetten próbáltak lebeszélni a gyógyszer beszedéséről. De azóta is örülök, hogy a neurológusra hallgattam.

2012. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő...nem kértem retardált válaszokat kössz de te megvakulhatsz ha úgy tetszik nem azért kérdeztem meg mert úgy gondolom én okosabb vagyok mint az orvos csak hogy kb mire számítsak 18évesen nem megyek minden nap ideggyógyászatra...és nincs szükségem az idióta válaszokra sem szóval el lehet bújni!!! MÁSODIK VÁLASZOLÓ KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ ÉRTELMES VÁLASZT REMÉLEM NEM LESZ NAGY GOND
2012. jún. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!