Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Közellátók! Hogyan oldjátok...

Közellátók! Hogyan oldjátok meg a strandolást?

Figyelt kérdés

Szemüveg nélkül ugye nem látok túl jól, a kontaklencse bent maradhat a vízben? Nem mossa ki?

(Sürgős lenne a válasz, mert megyek a városba és akkor ezt is elintézném, ha ez megoldás, de más megoldás is érdekel!)

Előre is köszönöm


2009. júl. 3. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet fürdeni kontaklencsével, de jobban csúszkál és többször kell igazgatni meg azért van aki nem bírja... Ki is eshet. Kockázatos azzal fürdeni, de lehet. :)
2009. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, én meg azt hittem, közellátással foglalkozol, és nem értettem, hogy ez hol akadályoz. Azt hittem, nem jutsz el oda! :)
2009. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lencsét hordtam ugyanúgy mentem fürdeni benne, de tény hogy nagyon vigyáztam hogy ne menjen víz a szemembe, nehogy kimossa. Tehát fejes ugrás meg ilyenek kizárva.
2009. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy dioptriás napszemüveg?? Sokan abban úszkálnak a medencékben..
2009. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Esetleg még diptriás napszemüveg jöhet szóba, bár én lehajtott fejjel úszom :S Szóval marad a vakoskodás. Voltam ugyanis dokinál és nem tud megfelelő lencsét adni a szememre :(

Nah mindegy, tényleg köszi mindenkinek és kellemes nyarat!

2009. júl. 4. 07:34
 6/6 anonim válasza:
Én eldobható kontaktlencsét használtam. Nekem bevállt, nem mosta ki a víz, max nem nyitottam ki a szemem a víz alatt...
2009. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!