Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki rendelt már kontaktlenc...

Valaki rendelt már kontaktlencsét a lencsek.hu-ról? Mi a véleményetek? Megbízható? És maga a lencse ugyanolyan mint az üzletekből vásároltak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj,ugyanolyan jó minőségű,csak az üzletekben kicsit drágább....Megbízható.
2012. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még csak az optilen.hu és kontaktlencsethordok.hu oldalról rendeltem, ezekkel tuti nincs gond. Az optilent nagyon ajánlom, mert sokszor van akció, kedvezmény, és ajándékok. Na meg olcsó is:)
2012. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kontaktlencsém a lencsék.hu-n a legolcsóbb. Onnan rendelem és ugyan az mint az optikában csak sokkal olcsóbb.

A lényeg h időben rendeld meg. 1 hét azért kell neki mire kihozzák.

2012. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 roskob válasza:
A lencsék.hu legjobb webáruház, ha kontaktlencsét akarsz. Mindig pontosan szállítanak, rendszeresen tőlük rendelek, még sosem csalódtam bennük
2017. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!