Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Árpám van a bal szememen,...

Árpám van a bal szememen, elvileg pár napig tart, egyre nagyobb, az jó? Fontos

Figyelt kérdés
régen is volt már ...és elmúlt. olvastam hogy párakötés kell rá stb, mindent ugy csinálok ahogy kell, a kérdésem az, hogy az jó, ha egyre nagyobb? mer hogy megérik, és igy fog elmúlni??? köszi a segítséget!
2012. jún. 25. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha kapsz kortikoszteroidos-antibiotikumos kenőcsöt, szemészetre menj, mondd, hogy sürgősségi eset - nem kell majd nagyon bizonygatnod ;) - és a szemész rádnéz és felírja.
2012. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a kérdésemre válaszolva akkor ez "pozitivum" hogy egyre nagyobb? vagy pont hogy csak súlyósbodik az állapota? az a baj, hogy pénteken szóbelizek és nagyon nincs időm elmenni dokihoz. na nem mintha ilyen szemmel nagyon tudnék tanulni..de ha lehet kihagynám a dokit. ezért lenne fontos tudnom, hogy most akkor jó hogy nagyobb, mert hogy "érik" vagy nem jó...
2012. jún. 25. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg töri írásbeli után, angol emelt szintű előtt vágtattam vele orvoshoz suliból egyenesen...

És azt mondta, jó, hogy időben mentem, mert még nem gyulladt be nagyon, még könnyebben lehúzható a gyulladás.

Szóval, szerintem nem pozitívum, egyre jobban fogsz szenvedni vele, irány a doki!


Sok szerencsét az érettségihez!

2012. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

uhh:S hát ......lehet az lesz :(

nem érettségi amúgy, felsőfokú okj :) köszi a tanácsokat!

2012. jún. 25. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Érettségit értettem. Már hallucinálok vagy mi... mindenhol érettségit olvasok.


Akkor ahhoz sok sikert!

2012. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!