Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik lehetnek azok a pöttyök a...

Mik lehetnek azok a pöttyök a szemem alatt? És hogy tüntethetném el? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt olvastam a neten, hogy azok "grízek", azaz zsírcsomók a szem alatt amik olyanok mint egy pattanás csak sokkal kisebbek és nem lehet kinyomni


elmentem a kozmetikushoz azzal a reménnyel, hogy steril tűvel ki tudja szedni(mert elvileg azt azzal el lehet tüntetni) de azt mondta, hogy ezek nem grízek, hanem valamiért ott ilyen a bőröm...


akkor azokat nem is tudom eltüntetni? a nyakamon is egy kicsit "érdes"..nem lehet észrevenni, csak ha nagyon megnézzük mert nagyon aprók


Másnak is volt? És hogy oldotta meg? Hogyan tüntessem el?

Köszönök minden fajta segítséget és annak is köszönöm aki végigolvasta:)



2012. júl. 8. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szeplő-szerű, el nem tüntethető. Most ez mit zavar téged ennyire?
2012. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt zavar engem ennyire, hogy elterjedt az egész szemem alatt és nem esztétikus. Szerintem majd mindenki eldönti maga, hogy "mi zavarja őt ennyire" :)
2012. júl. 8. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász... ha az nem tud semmit ajánlani akkor szokj hozzá.
2012. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!