Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet az, néha előfordúl...

Mitől lehet az, néha előfordúl velem, hogy valamelyik szemmel homályosan kezdek el látni pár pisologás után kitisztúl, és egy ujjab pislogáskor megint behomályosodik?

Figyelt kérdés

Ezt többnyire csak munka helyemen tapasztalom. Ahol klíma van. Mikor kimegyek a levegőre teljesen elmúlik

voltam szemészetesn megvizsgáltak azt mondták lehet erősebb dipotria kellene. Hiába magyaráztam hogy ez nem olyan fókuszálás probléma hanem olyasmi mikor az ember szeme begyullad,és pislogni kell hogy tisztán láson Voltam szemészetesn megvizsgáltak azt mondták lehet erősebb dipotria kellene.



2012. júl. 13. 09:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére felirtam egy műköny szemcseppet. hátha csak a klímátol van.. értitek ezt?
2012. júl. 13. 09:44
 2/6 Antimod ***** válasza:
100%
Szerintem szemfáradás, ami lehet, hogy a klímától van, lehet, hogy a monitortól. Nálam esténként fordul elő néha.
2012. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szemszárazság. Nekem is ugyanez volt. Műkönny.


Én például ha csöpögtetek egyből élesebben látok, hiszen a könnyfilm is részt vesz a látásban. Persze, hogy azt gondolják erősebb dioptria kell, de lehet ha visszanedvesedik a szemed már jól látsz.


Patikában millió féle ilyen szemcsepp van, és a Refresh-t használom, szerintem az jó, de az Eyelike műkönnye is jó, azt a DM-ben is lehet venni.


Este és reggel cseppentek, napközben csak ha nagyon kiszárad a szemem. Mert az se jó ha nagyon megszokja. És mellé igyál sokat!

2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem Systane cseppet irtak fel..
2012. júl. 13. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyre megy, szerintem mindegyik ilyen szemcsepp teljesen jó. A szavatossági időkben van különbség néha, mert a legtöbb egy hónappal felbontás után már nem használható, de van ami fél évig bírja.
2012. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudsz olyat?
2012. júl. 13. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!