Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki minden irányban kancsal?

Figyelt kérdés

Mármint ezt úgy értem hogy nekem rejtett kancsalságom van a bal szememre és mondjuk ha jobb oldalról lefényképezem magam akkor olyan mintha a jobb szemem(kék színű a szemem)

mintha az a kék .. szivárvány hártya vagy hogy is mondják .. na olyan mintha a jobb szememnél a "szivárvány hártya picit fel menne .. mert mondjuk a bal szememre a szivárvány hártya alja az pont a vízvonalnál van .. de a másik olyan mintha feljebb menne .. és sokszor megy fel mostanában . Akkor most ez mi ? Lehet olyan hogyha az ember az egyik szemére kancsal egy idő után kialakul a másik szemére is a kancsalság?

A válaszolóknak előre is köszönöm! :)


2012. júl. 15. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam arról, hogy valaki mindkét szemére kancsal legyen. Ez viszonylagos lehet, az egyik szem helyzetét a másikhoz viszonyítod.
2012. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!