Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges javítani a látást...

Bratilla kérdése:

Lehetséges javítani a látást természetes módon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a táplálkozásra, szemtornára és hasonlókra. Mit tudnátok javasolni? A szemüveget viseljem, romlik a szemem, ha nem hordom?

15 éves vagyok, és szeretnék megszabadulni a szemüvegtől, ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm előre is :)



2012. júl. 16. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet javítani, de nem egy gyors folyamat. Először is, próbálj meg szemüveg nélkül lenni, ameddig csak lehet. Nekem elég rossz a szemem, otthon mégis anélkül járkálok, az olvasáshoz sem veszem fel, nem hunyorgok, nem erőltetem (tévézéshez viszont már viselem). Szemtornához vettem egy könyvet: Harry Benjamin: Tökéletes látás szemüveg nélkül (nagyon olcsó könyv, ezer-valahány ft körül van). Ebben szó van a helyes táplálkozásról is.
2012. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat, jó érzés, hogy nem teljesen reménytelen. :) A könyvnek utána nézek, eddig még nem találkoztam vele. Annyit még elárulnál, hogy az eredményt milyennek érzed? Tényleg segít a könyv?
2012. júl. 19. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Egy nagyon vékony kis könyv, ne számíts lexikonra:-)

Én nem törekszem mindenáron javítani a látásom, lazán kezelem a dolgot, de használom a könyvben leírtakat. Megállt a romlás és egy fél dioptriát javult, ennyi az eredményem eddig.

2012. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A tökéletes látás szemüveg c. könyvet le is lehet tölteni ezen a címen [link]

Sok sikert!!

2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!