Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek a szememmel? (lent)

Mit tegyek a szememmel? (lent)

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat fúj a szél és én kb 3 napig intenzíven dolgoztam odakinnt. A harmadik nap végén kicsit gépeztem úgy egy órát. Aztán hirtelen megláttam a tükörben h véres majdnem az egész szemem. Másnapra sem csillapodott, aztán elkezdtem kamillázni és egész nap az ágyat nyomom már vagy egy hete, de még TV-t sem nézhetek annyira csípi a szemem. Mit tegyek?

2012. júl. 25. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemész?


Meg sok C vitamin.

2012. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy hét alatt nem múlt el? Akkor azonnal orvos! Lehet valami belement a szemedbe vagy allergia. A kamilla elvileg jó a hirtelen kis gyulladásokra.

vendéglátóban dolgozom, régen még amikor lehetett cigizni, azt hittem a füsttől piros a szemem. 3 hónap után elmentem dokihoz kiderült, hogy allergia. Nem tudom mennyire igaz vagy mennyire volt rémísztgetés, de azt is említte, hogy pár hónap után meg is lehet vakulni ilyenek miatt.

2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elmentem és írt egy szemcseppet, nem igazán tudta h mi a baja, nem volt tisztában a helyzettel és ha 4 napon belül nem múlik vissza kell mennem.
2012. júl. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!