Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mi? Mit csinaljak vele? O. O

Ez mi? Mit csinaljak vele? O. O

Figyelt kérdés
szombat ota nagyon piros a szemem faj/viszket..

2012. júl. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
allergia vagy masszív kötőhártya gyulladás irány a szemészet.. mert durva vége is lehet ha gyulladás.
2012. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem 4éve ilyenem van..tavasszal kijön és ősz végere elmúlik..azonnal menj dokihoz mert nekem egy évig szteroidos szemcseppet kellett használnom mivel allergás eredetű kötőhártya gyulladásom lett..azóta Aeriust gyógyszert és Allegra szemcseppet használok..de a szemcseppet csak akkor ha szükséges.Jobbulást!
2012. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál.nem mondott semmit csak felíratott egy szem cseppet amit rendesen használok de csak könnyezek tőle/folyik az orrom.:l
2012. júl. 29. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen cseppet?

Nekem is volt ilyen, 3 hónapig kezeltek allergiával, utána másik doki megállapította, hogy kötőhártya. Rögtön el is múlt.

2012. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nem piros nem fáj és nem is viszket : ) három szemcseppet kaptam rá: floxal,ciloxan és zaditen : ))
2012. aug. 3. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!