Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől láthatok fekete foltokat...

Mitől láthatok fekete foltokat " mikor az eget nézem? Meg pl ha a falat nézem ilyen nem is tudom hogy mondjam furcsa!

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
apró porszemek miatt a szemeden
2012. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de állandóan ? , teljesen stresszes vok h valami probléma van!
2012. júl. 31. 17:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor irány a szemészet!
2012. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

A szem belsejét kitöltő kocsonyás massza neve: üvegtest. Ez alap esetben teljesen átlátszó, színtelen, homogén anyag. Ha (nem tudjuk miért) mikroszkopikus méretű ráncok, összecsapzódott fehérje szálak alakulnak ki benne, árnyékot vethetnek az ideghártyára, és azok képezhetnek ilyen bizarr formákat. Mások koromszemcse, muslinca, pókháló hasonlattal írják le a jelenséget. A diagnózis ilyenkor: úszkáló üvegtesti homály. Ez sem a szemedet, sem a látásodat nem veszélyezteti, nem kell foglalkozni vele. Nekem is van....rég....

[link]

2012. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A szem belsejében mikrobevérzések keletkeztek ezek okozzák.A szem mozgatásakor úszkálnak, ez már ilyen marad.Nincs semmi hátránya,csak akkor látni ha fehér a háttér vagy kék az ég illetve ha csukott szemmel a lámpa felé nézek akkor is látni a piros háttérben.
2012. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
sokat szivsz ...ájj le
2012. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szívok , eggyáltalán -.-' , Nem arról beszélek amire ránézek ki úszik ... , hanem ez teljesen más , na mind1 szerintem ha lesz időm elmegyek szemészetre! Az lesz a legjobb!
2012. aug. 3. 19:35
 8/12 anonim válasza:
Cyborg vagy,szoftvert kell frissíteni.
2012. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Irány a szemórvos : retinitisz, nekem is volt, kezelhető
2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azokat szoktam látni énis :D és azt mondták hogy a fényérzékenység miatt van hogy ne károsodjon a szemed..vagy mi
2012. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!