Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti nem tapasztaltatok olyat,...

Ti nem tapasztaltatok olyat, ha fényes felületre néztek pl az égbolt vagy sima élénk fehér felület el kezdtek vibráló foltokat látni? Pl ma fürödtem egy tóban és akkor tapasztaltam mikor a tó víztükrébe néztem.

Figyelt kérdés
De valóban csak élénk színeknél tapasztalom és csak akkor ha mereven nézem egy ideig.

2012. júl. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a napfény csillogott rajta
2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia nem hinném:( de ha jobban elolvasod a leirásom,akkor kiderül hogy minden élénk tiszta felületen vibrál.
2012. júl. 31. 22:10
 3/6 Bence_ ***** válasza:

olyasmit mint egy amőba, vagy egy féreg?

Egyszer volt a tv-ben, hogy a talán a csarnok vízben van valami fehérje és azt látjuk.

2012. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja nem az úszó üvegtesti homály a neve,. Apró gócok fonalak úszkálnak minden fele amerre nézel. ez nem az.

Itt mikor fényes felületre nézek és egy darabig nézem el kezd káprázni vibrálni ilyen foltokban a szemem.

2012. aug. 1. 08:11
 5/6 anonim válasza:
Én értem mit mondasz, nekem is szokott ilyet csinálni, de nem tudom mitől lehet( talán csak nem bírja a szemed , "elfárad" nem tudom másképp elmagyarázni). Akkor is ilyen marad miután pislogtál ?
2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SZia igen nem múlik. Pl egy ház falát nézem akkor azt látom,hogy vibráló foltok mozognak de csak akor ha a felület fényes,élénk színű.
2012. aug. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!