Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül körülbelül, ha...

Mennyibe kerül körülbelül, ha a régi szemüvegembe új lencsét szeretnék?

Figyelt kérdés
csak egy fél dioptriával szeretnék erősebbet.
2012. aug. 5. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az optikusok mindent megtesznek, hogy az új lencséhez vegyél egy új keretet is. Ki fogják találni, hogy eltörhet, ha hozzányúlnak. Általában nem is vállalják a régi keretbe az új lencse behelyezését. Ez egy hatalmas üzlet számukra.
2012. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a lencse, nekem vékonyítottat tettek a régi keretbe, ez 15.000 Ft/db volt, de a sima ennél lényegesen kevesebb.
2012. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cserélnek lencsét.

Nekem kb 15 éve van szemüvegem és mindig cseréltek lencsét ha nem szerettem volna új keretet.

A legutóbbi lencse 6.600ft volt és 1 pár.

Ha vmi komolyabb lencse kell akkor lehet ennél jóval drágább is.

2012. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én szemüvegkeretembe már a NEGYEDIK garnitúra lencsét tették bele nemrég, mindenféle új keretre rábeszélés nélkül. Semmi baja nincs. Elég sokszor esett már le, mégsem lett semmi baja, egy jó keret bírja a strapát (bár az igaz, hogy a használt keret esetleges sérüléséért nem vállalnak felelősséget).

Legutóbb csak a lencsékért munkadíjjal együtt 32 ezret fizettem.

2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!