Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhéjam bedagadt, látok...

Szemhéjam bedagadt, látok normálisan, csak bosszantó, és nem tudom mitől lehet? Mit lehet vele kezdeni? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Lehet az allergiától is? Mert ugyebár én allergiás vagyok sok mindenre, és mielőtt bedagadt volna, elkezdtem tüsszenteni... A szemcseppem ma váltom ki, allergia gyógyszer meg csak a prüszkölést tünteti el... Mit lehet vele csinálni, ha a szemcsepp se használ??
2009. júl. 21. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az allergia gyógyszertől javulni fog. A kálcium pezsgőtablettától is javul a duzzanat és a hideg borogatás is jót tehet.
2009. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szem az nem játék.Egy végtag fájdalomra innen laikusok is segíthetnek, de ha a szemeddel van problémád, akkor keresd fel az orvosodat, mert lehet ,hogy a gyogyszer amit kaptál, nem alkalmas számodra, ezt innen eldonteni nem lehet.
2009. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!