Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemgyulladásom van. Tudnátok...

Szemgyulladásom van. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2 hete szemgyulladásom van, csak a jobb szemem gyulladt be. Huzatra gyanakszom, Már 4 orvosnál voltam eddig. Azt írták be diagnózisnak, hogy "egyéb kötőhártya gyulladás", illetve azt mondták, hogy allergia.


Eddig kaptam: Tobra Dex, Flucon, Opatanol (ilyen sorrendben). Ezek nem használnak. A Tobra Dex leszedte a szemgolyóról a pirosságot, de most megint vörös.


Ha becsöppentek akkor becsipásodik, és éjjel is arra kelek, hogy össze van ragadva, szerintem a váladéktól is.


Már azért fordulok Hozzátok, hátha valakinek volt hasonló esete. Ti mit csináltatok?


Nem rossz orvosoknál voltam, Magyarország top 10 kórházából az egyikben is voltam, ahol a főorvos nézett meg.


Már alkalmazok alternatív gyógymódot is. Euphrasia homeopátiás golyókat szedek, illetve Schüssler sóból a 3-as és 10-est. Ezekre írta, hogy szem gyulladás.


Tehát, a szemem vörös (az erek mentén), a szemhéj pedig be van dagadva.


Köszönök előre is minden építőjellegű hozzászólást.


(Kamilla teával is borogattam, az semmit nem ért, most idtam kálcium tablettát, azt még nem tudom, ez használ-e)



2012. aug. 12. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is és mindenekelőtt amíg szemgyulladásod van,addig szerintem ne számítógépezz illetve ne nézz(hallgatni ettől még hallgathatod) a tv-t...


kérdezz meg egy herbáriában dolgozó szakembert, mit ajánl rá, mert szerintem itt - mivel nem látjuk a szemedet,és gondolom nem is akarod közszemlére kitenni, mert akkor be lehetne azonosítani a kilétedet,személyazonosságodat is- senki nem fog tudni neked látatlanban semmi biztosat mondani... még egy esetlegesen idetévedő szakember sem...

2012. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de ez a válasz nem segít. Leírtam, hogy 2 hete küzdök ezzel. Mivel a bal szemem teljesen rendben van és azzal élesen látok, így el tudom végezni a mindennapi teendőket, beleértve a MUNKÁT is. Mivel számítógép előtt ülök napi 8 órát, ezért nem tehetem meg, hogy ne számítógépezzek. Ilyenért meg nem fogok táppénzre menni, körbe is röhögnének az orvosok, a munkahelyen meg nem néznének rám szépen, hiszen ez a munkámban nem akadályoz, csupán nem szép esztétikailag.
2012. aug. 12. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta ragacsos, váladékos volt a szemem, mikor rájöttem, hogy a tejtermékeket kerülnöm kell, az csinál több panaszt is. Mióta nem fogyasztok semmilyen tejterméket, rendbe jött a szemem.

Tudom, neked csak kettő hete van, de a parlagfű mostanában kezdődik. Olvastam, hogy a tünetek csökkentése érdekében ilyenkor az ember kerülje a tejtermékeket.

Másrészt, bélproblémának is lehet a tünete a gyulladt szem.

Márpedig azok alapján amiket leírtál, nálad nagy valószínűséggel nem a szemedben kell keresni a gyulladás forrását, okát, hisz ha nem így lenne, akkor az orvosok által felírt cseppek valamelyike elmulasztotta volna.

2012. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm második! Ez értelmes tanács volt. Meglátjuk segít-e a tejtermék kerülése!
2012. aug. 12. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy sikerült segítenem:)

Valamennyi idő múlva vissza nézhetnél, hogy megírd, bevált-e a tanács.

2012. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben, megírom, hogy alakul a gyógyulás :) köszi mégegyszer!
2012. aug. 12. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
szia!ha találsz jó orvost az engem is érdekelne.1 éve járok vissza a dokihoz allergiával egyre erősebb allergia szemcseppeket kapok és nem javul.hol jobb hol elviselhetetlen.én úgy is érzem,hogy sokat romlott a szemem.nem nagyon tudom mi tévő legyek :( ha a homeopátis szerek beválnak jelezd felém létszíves.köszönöm
2012. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban lehet huzat, vagy allergiás reakció is, de a számítógép is nagyon rongálja a szemet, különösen ha olyan sok időt kell tőltened előtte. Ezért nem árt védeni a szemedet.Ha privátban adsz egy email címet, akkor szívesen megírom a tapasztalatomat az allergiás probléma, illetve a szemgyulladás megoldására, lehet, hogy Neked is segítene.Akár orvosi konzultációra is van lehetőség.
2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sikerult azota meggyógyulni? Ha igen mi segített? Ugyanebben a cipőben jarok enis.
2018. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!