Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől vérzett be csak az...

Mitől vérzett be csak az egyik szemem?

Figyelt kérdés

Kb pont egy hete ébredés után belenézve a tükörbe láttam meg, hogy a jobb szemem orrom felőli részén a fehér rész bevérzett. Olyan, mint amikor nagyon sokat, erősen dörzsöli az ember, még a csücsökben levő kis valami is kicsit megduzzadt.


DE nem kíséri semmi egyéb tünet:

-nem fáj (környéke sem)

-nem könnyezik erősebben

-nem csipásodik

-nem viszket

-nem erőltettem meg magam

-a másik szememen semmi sem látszik

-nem gépeztem többet, mint amennyit szoktam

-nem magas a vérnyomásom

-jól látok vele

-nem volt semmi nagyobb szél, mielőtt előjött

-nem is ment bele semmi a szemembe (és ahogy én látom, most sincs benne...meg gondolom, az azért fájna is, vagy irritálna)


Olyan 2 hete kezdtem el szedni a Zyrtec-et allergia miatt, amit pár napja Aeriusra váltott a dokim. A szemem látva (igaz, csak fül-orr-gégész) kizárta a gyógyszert, szerinte csak úgy spontán bevérzett, előfordul.

Előtte elég erős antibiotikumot kellett szednem 1 hónapja (tüsződ mandulagyulladás), még előtte pedig erős vírusölőt

(övsömör).


Olvastam, hogy ez nem pikk-pakk múlik el, még ha csak úgy szimplán bevérzett. Ezért is gondoltam, h várok picit, mert a fenti bajok miatt elég sok pénzt hagytam ott mostanság magándokiknál és gyógyszertárakban. :S A szemészeti klinikára pedig kb 2 hét az előjegyzés :S


Aggódjak??


2012. aug. 17. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

elraboltak éjszaka az ufok :D

szerintem nem kell aggódnod miatta majd elmúlik magától, semmi komoly tünet nincs, ha lesz akkor fordulj orvoshoz !

2012. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!