Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, ha romlik a...

Mit csináljak, ha romlik a látásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Veszem észre magamon, hogy a látásom egyre romlik. Mármint messzire. Kb. 3-4m után kezd homályossá válni a világ. Annyira nem, hogy teljesen össze van folyva, de már nem tudok kivenni részletesen emberi arcokat (ez kb. 10m után) illetve kisebb betűk gondot okoznak a feljebb említett 3-4 méter után. Nem szoktam sokat gép előtt ülni, TV-zni nagyon ritkán szoktam. Viszont sportolok is (persze azért nem ebből áll az életem).

Fogalmam sincs mit tegyek ellene. Szemüveget, kontaktlencsét nem akarok. Tudtok valamit javasolni - gondolom nem, de azért... -

16/F


2012. aug. 20. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el a szemészetre.


"Szemüveget, kontaktlencsét nem akarok."

Ha nem akarsz szemüveget vagy k.lencsét akkor a szemed romlani fog...

2012. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Csináltass egy labort,mert lehet vércukor, vérnyomás,pajzsmirigy probléma is. Nálam a tavasszal volt ilyen, kaptam ugyan szemüveget,amit néha hordok,de elkezdték kezelni a belső problémát,és azt mondta a doki,ha az helyrejön,lehet a látásom is helyreáll. De aztán lehet végleg szemüveg kell majd. Ne hanyagold l,menj el a háziorvoshoz és szemészetre!
2012. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tökéletesen egészséges vagyok a szememen kívül.


Viszont ma megfigyeltem egy érdekes dolgot. Úgy döntöttünk a családdal, hogy ma strandozni megyünk. Nagyon érdekesen a szemem tökéletes volt! Nem okoztak gondot az apró betűk sem. Mindent nagyon részletesen láttam.

Ez mitől van?


Illetve, én úgy tudtam, hogy még szemüveggel akár jobban is romolhat, mint nélküle.

2012. aug. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!