Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha nem mindig van rajtam a...

Ha nem mindig van rajtam a szemüveg, akkor fog romlani a szemem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl leszaladok a boltba, és oda nem veszem fel, vagy sokat járok úszni, és oda sem veszem fel.Remélem ettől azért még nem romlik, csak maximum attól, hogy pl. egy évig abszolút nem viselném.

2012. aug. 23. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van, ha nincs, mindig romlik. Bizonyos mértékben.
2012. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szem akkor is romlik ha hordod, meg akkor is ha nem. Ezen a szemüveg nem változtat. Az csak látni segít, de nem állítja meg a szem romlását.
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem fog romlani ettől, a szemed addig romlik amíg megnem állsz a növésbe onnantól kezdve stagnál és akár javulhat is. Szemüveget csak akkor hord ha feltétlen szükséged van rá, én már fél éve ezt csinálom és majdnem egy dioptriát javult a látásom, mondjuk szemtornázok is mellé.
2012. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!