Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nekem már május vége óta...

Nekem már május vége óta kisebb nagyobb megszakitásokkal rángat a bal szemem. De intenziven szinte minden nap 2 hete kezdte el. Igyekszek 8-10-12 órakat aludni és éppen ezért nem érzem magam se stresszesnek se fáradtnak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam szemészeten a válasz "B" vitamin. Voltam a körzetinél azt mondta ez nem szervi hanem idegrendszeri és ezért igyak magnézium pezsgőtabit. Nem gépezek szinte semmit,tévézni iscsak esténként. Előfordúlhat hogy igy kell leéljem az életem? nagyon el vagyok keseredve. Aki ki akar gúnyolni, az inkább ne is irjon semmit!

2012. aug. 24. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos újat én sem tudok mondani. MgB6. Amint elkezdi ezt csinálni a szemem, szedem a napi maximum adag MgB6-ot, és pár napon belül teljesen elmúlik. Most már csak nagyon ritkán fordul elő velem, pedig nem szedem rendszeresen a vitamint.
2012. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok sok magnézium, az ideg ráng benne és erre csak az a jó.
2012. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szedem már 2 hete az ampulás magneb6 ot elvielg az a legjobb. és magnézium pezsgő tabit is iszom. Álalndó pihenés. De semmi. reggel elkezdni és nyomja:( Remélem a szemészeten mondanak valamit mert megint elmegyek.
2012. aug. 25. 09:51
 4/10 A kérdező kommentje:
A visin szemcseppet ajánlották a szem megnyugtatására ez jó? ha igen akkor melyik? mert van több is.
2012. aug. 25. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, a 2. vagyok. Ez egy tipikus idegrángásos eset, amin a visin szemcsepp nem segit, az csak a kis szemben lévő hajszálereket nyugtatja és frissit fel a szemet. Nekem is volt ilyen régebben és a magnézium ami segitett egyedül.
2012. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, és probáltam nem figyelni rá , elvontam a figyelmem mással és a végén csak azt vettem észre hogy jé elmult :)
2012. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindketőttöknek remélem igy lesz.
2012. aug. 26. 13:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Még talán annyit hogy nektek pár nap.. nekem emg már hosszú hetek. én ezért vagyok kiakadva.
2012. aug. 26. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt veled? Mert nekem már december óta ráng, és nekem is a bal szemem. Ami azt jelenti, hogy 5 hónapja. Az elején még nem olyan gyakran, és volt, hogy a jobb is, de most már hosszú hetek óta, talán 1-2 hónapja a bal minden nap, és szinte minden egyes pislogásnál rángat, nem is egyet, hanem többet. A Mgb6-ot szedtem 3 hónapon keresztül, nekem nem segített. 20/N
2014. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapja!

Kaptam egy rossz hÍrt,de nem vagyok sem pánikos ,sem sÍrós,de ezután kezdödött.

Semmi sem segitett mindent kipróbáltam.

Ja és nem nagyon látszik,de ha akarom ,akkor már magamtól is tudom csinálni ,ameddig csak akarom. Valami az aggyal lehet kapcsolatban és semmi köze a vitaminokhoz. Voltam orvosnál és semmi.Szerintem már el sem fog múlni.

2016. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!