Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse folyadék használ...

Kontaktlencse folyadék használható még?

Figyelt kérdés
Azt írja az üvegén, hogy Augsztusban lejár, akkor ma még használhatom?

2012. aug. 30. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem használnám, lehet már semmi hatóanyag nem jó benne. Csak 800 ft egy folyadék, nem éri meg kockáztatni...
2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző, megmondod nekem, hogy te hol tudsz venni "csak" 800 Ft.-ért folyadékot? Ja persze nem az ócska rossmannos hugylére gondolsz?
2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni. de második válaszoló! honnan veszed, hogy szar a rossmannos folyadék? ugyanazt tudja, mint a drágább fajták. tapasztalatból.
2012. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Rossmannosra gondoltam, amit ha bevizsgáltatsz (ahogy én tettem) akkor rájössz hogy semmiben nem különbözik pl. a ReNu nagyneves drága folyadékától. Azt is bevizsgáltattam már, mivel sz*rt én sem használnék az extra érzékeny szememhez.

Nyugodtan lehet utánanézni, nem minden sz*r ami olcsó...

2012. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossmannban nem fogok venni, egyébként ReNu-t használok és már délután vettem újat inkább. köszönöm a válaszokat
2012. aug. 30. 21:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 2-3ezer forint egy folyadék, 800-ért még a Rossmannban sem láttam, de inkább használom a megszokottat, nem "kockáztatok" ilyennel.
2012. aug. 30. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Best View a Rossmannos folyadék neve (800 ft a nagy, 400 a kicsi), külföldön jól ismert, már rég óta nagy kedvenc, én azt használom 3 éve, volt ReNum is mint írtam, de annál a Rossmannos állagra jobb. Összetételében pedig ugyanaz, ezért nem értem miért adnak ki 2-3000 ft-ot drága folyadékokért emberek. Gondolom mert az optikában azt erőltetik mindenkire, hiszen abból élnek. De attól hogy drága még nem jobb... De hát ti dolgotok végülis, én csak nem értem.
2012. aug. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na most hogy a kontaktlencse löttyös problémát lerendezzük.

Lehet hogy bevizsgáltattad de azt nem tudják megmondani, hogy mennyire jó a fehérje bontó képessége. A szemét nem szereti kockáztatni az ember, úgyhogy inkább költ 2000 Ft-tal többet egy tuti folyadékra.

Onnan látod hogy jól lebontja a fehérjét hogy nem pöttyös a lencse.

2012. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok ui.: én is kipróbáltam az olcsóbbat, sőt hasonlóan drágát is, mint amit nekem "írtak" de a szemorvos azonnal észre vette hogy valami nem stimmel a folyadékkal, pedig nem ott vesszük.
2012. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!