Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eddig olyan kontaktlencsét...

Eddig olyan kontaktlencsét viseltem aminek az ármérője 14,2 mm-es volt! Most szeretnék rendelni egy másik fajtát de annak az átmérője 14, 0 mm. Mit jelent ez a kicsi eltérés?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod mi az az átmérő... akkora a lencse. Nekem 14 mm-es van és ez jó a szememre, de a te szemed nem tudom mekkora. Van akinek kicsi a 14 mm.
2012. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt márkát vagy fajtát váltasz mindenképp kérj próbalencsét, különben lehet hogy csak kidobsz egy csomó pénzt az ablakon.
2012. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegy! Ma már megjött a lencsém Biofinity lencsét rendeltem, mert eddig Air Optix-om volt. Kiváncsi leszek! :)
2012. szept. 4. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Behelyeztem a lencsét! nagyság szempontjából nem vettem észre változást.. de ami nagyon tetszik benne, hogy nem látszik! Az előző lencsém kékes-zöld árnyalatú volt ez viszont színtelen. Annyi problémát érzek, hogy mintha szárítaná a szemem... vagy ez lehet annak az oka, h lencsét váltottam... majd megszokom gondolom.
2012. szept. 5. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!