Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet rendelni/ venni...

Hol lehet rendelni/ venni szines kontaklencsét, de olyat am természetes hatású?

Figyelt kérdés
nem éppen szemprópléma miatt kéne hanem nekem ritka genetikai szemhibám van ami a heterokrómia( egyik szem zöld másik barna ) és nem szeretem mindíg azthiszem hogy emiatt kirekesztetenek és egy fiúnak se kellek majd így.. Ezért szeretnék színes kontaklencsét..:(( csak az a baj hogy anyuékat nehéz lesz meggyőznimert szerintük fölösleges meg nemtudom mennyibe kerül...és a szemet károsítja ha semmi baja nincsen? Lehet hogy énis eltúlzom de amikor valaki megnéz rögtön azthiszem hogy kiszúrta és félek az emiatti csúfolódástól és nem merek az emberek szemébe se nézni..://
2012. szept. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma már bármelyik jobban felszerelt optikában tudsz venni. Ott szemész is tud adni tanácsot.

Lehet rendelni az interneten is, ha beírod a keresőbe, hogy színes kontaktlencse (helyesírásra ügyelj),akkor sokat fogsz találni. Én is hordok színeset, ma már ezek természetesnek hatnak. Olyat vegyél, ami nem színkiemelős, hanem fedő.

2012. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még azt akartam leírni, hogy az én pasimnak is különböző színű a két szeme, de én imádom benne, kifejezetten tetszik, hogy ilyen különleges. Lesz majd olyan fiúd neked is, aki ezért külön fog imádni.
2012. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális, már nem azért de ez a legegyedibb és legszebb féle szem, ezt fogják imádni a pasik a legjobban rajtad. Képet nem tudnál berakni ide róla? Tök szép lehet.

Amúgy nekem volt már 5 féle színes lencsém, de mindegyiken látszik hogy csak lencse, egyik sem természetes, ez sokkal gázabb mindenképp. Ja és a közepén mindenképp kilátszik a saját szemszíned, különben nem látnál a lencsében. Emiatt sose lesz természetes.

2012. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. a freshlook így néz ki: [link]

Szerintem nagyon gáz, valóságban még rosszabbul néz ki, nekem kék volt mondjuk, de rémes. Ez alatt simán látszik a saját szemszíned is. És szinte minden lencse hasonló, bár vannak ennél még rosszabbak is.

2012. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szivesen tennék be róla képet csak nemtudom hogy kell xd :SS
2012. szept. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!