Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon véreresek a szemeim,...

Ror kérdése:

Nagyon véreresek a szemeim, mondhatni hónapról-hónapra egyre jobban, mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
gyakran van hogy egyszer csak elkezd csípni és majdhogynem elkezdek könnyezni is aztán pár másodperc múlva elmúlik szép lassan, alvás hiánya annyira nem valószínű mert 7-8órát alszom általában, van hogy az égre sem bírok felnézni, de van hogy a napba is simán beletudok nézni (persze nem szoktam) de pl. most elmentem egy buliba ahonnan hajnalban jöttem haza és másnap sokkal véreresebb lett mint előtte, ennek már két napja és ugyanolyan...egyre jobban az szép lassan...kipróbáltam a Visine szemcseppet is napi 2x hazsnálom már vagy 2 hete de semmit nem használ, rögtön utána látszik csak egy kicsit a hatása utána ugyanolyan...

2012. szept. 9. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

El kéne menni szemorvoshoz.

Van hogy csak hirtelen tele lesz erekkel?

Lehet un. glaukómás roham

2012. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7-8 órás alvástól még nincs alváshiányod, kb. ennyire van szüksége az embernek (8-9 óra az ideális). A szemcseppek kb. úgy működnek, hogy csípik a szemedet, ezáltal összehúzzák az ereket, ettől fehéredik ki ideig-óráig, de alapjában véve elég haszontalan dolog.

A megerőltetéstől szokott eresedni (na meg persze lehet fertőzés is, nem vagyok orvos). Sokat ülsz számítógép előtt? Nem kellene szemüveg? Mondjuk elmenni a szemészetre sem rossz ötlet.

2012. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan van hogy reggelente néha látom hogy jobban az mint előtte, de utána olyan is marad már... A szemem mondhatni tökéletes nincs szükségem szemüvegre, és nem is hiszem hogy megerőltetem legalábbis számítógépezéssel, tv-zéssel biztos hogy nem (napi fél-egy órát használom ezeket) egyszer begyulladt az egyik szemem nagyon véreres is lett, elmentem az orvoshoz és adott egy krémet a gyulladásra és egy szemcseppet a véreresedésre azt mondta attól elmúlik majd, az a része el is múlt ami a gyulladás miatt keletkezett de amennyire előtte véreres volt olyan maradt utána is és szép lassan egyre több és több van belőlük.
2012. szept. 10. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
és az a roham amit írtál, lehet hogy van benne valami, mert ha eszembe jut biztos hogy rögtön elkezd csípni a szemem és szinte könnyezni, olyankor még az ablakon sem birok kinézni mert rögtön elkezdek könnyezni a több fény miatt, úgyhogy lehet hogy valamilyen pszichés dolog ez a csípő érzés hirtelen, de nem hiszem hogy ez okozná az egészet, van hogy napokig nem jön elő és olyankor is ugyanolyanok a szemeim, de van hogy óránként többször is.
2012. szept. 10. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a szemészetre.
2012. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!