Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy cikkben olvastam hogy a...

Egy cikkben olvastam hogy a szürkehályog gyógyítható szemcseppel. Nem kamu cikk, lentre be is linkelem. Honnan lehetne ilyen cseppet szerezni? Az se érdekel ha 100 ezerbe kerül, jobb lenne a műtétnél.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"A jövőben egyszerűbb kezeléssel"

"Kiterjedt alkalmazásukra azonban csak további ellenőrző próbák sikere után kaphatnak engedélyt a klinikák."

A jövőben.

Én a cikk alapján azt vettem ki, hogy nem dobták piacra, csak szabadalmi és kísérleti fázisban van a dolog. Oké, hogy 2008as a cikk, de igen sok év telhet el mire forgalmazni is kezdik a gyógyszereket. És ahogy nézem a legfrissebb cikk a témában 2009es, valószínű még mindig tesztelik a gyógyszert.

2012. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem írta a cikk, hogy ez a csepp a szürkehályog kezelésére lenne jó.

A szürkehályog a szemlencsében alakul ki, a zöld meg szemnyomás-növekedéssel jár (ezt szokták cseppel kezelni). Totál más a kettő. Egyik betegségről sem ír semmit a cikk. Teljesen semmitmondó.

Sajnálom, de kamu.

2012. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azon az oldalon nem szoktak kamu cikkeket írni.

Tudom hogy nem dobták piacra.

Épp ezért írtam hogy nem érdekel ha drága.

Mindent meg lehet szerezni, szóval ezt is.

2012. szept. 20. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindent meg lehet szerezni, szóval ezt is."

Hát azért kísérleti gyógyszereket nem hiszem, hogy minden sarkon utánad dobnak... Nem akarlak letörni, de azért ne arra alapozd a jövőd, hogy na majd jövő vasárnap megveszed a feketepiacon.

2012. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így megy, hogy majd veszel pult alól....

Nincs, és jó darabig nem is lesz.

De nem értem mi bajod a műtéttel...

Láttam már párat, kb. 10 perc, aztán mehetsz is a dolgodra. Rutin műtét, napjában rengeteget csinálnak.

2012. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy a zoldhalyog igazabol nem is halyog? Es azt nem proteinek es lipidek okozzak? Es, hogy a szurkehalyog a szemlencse betegsege es nem lerakodas okozza?

Biztos valami jo szer lesz ebbol, de egyaltalan nem egyertelmu, hogy mire valo. Vagy csak a forditas rossz.

2012. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!