Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS hogyan szedjem ki a...

SOS hogyan szedjem ki a kontaktlencsém? Egy hete használom, ma meg nem tudom kiszedni nagyon pánikba estem, segít. Setek:/

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam annó. Már tűz piros volt a szemem annyit próbálkoztam. Először is nyugodj meg, várj pár percet, ne remegjen a kezed, cseppents a szemedbe szemcseppet vagy lencse folyadékot. Jó nagyra nyisd ki a szemed, és a lencse szélét próbáld ujjbeggyel összefogni. De ha nem sikerült először vagy még sokadszor sem akkor se ess pánikba!
2012. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon nem megy menj el gyorsan egy közeli szemészetre. Lehet,hogy hülyének fognak nézni de inkább ez mint egy szem gyulladás.
2012. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

remeg a felső szemhejam. meg a kezem

van még valami jó módszer?

2012. okt. 11. 19:46
 4/8 anonim válasza:
lehuzod az alsó szemhéjad és csak simán kihuzod lefelé itt még ha pislogsz sincs baj csak ne engedd el a lencsét és esetleg ne nyomd bele a körmöd csak a böröddel érj hozzá:D bár gondolom már sikerült kivenni tegnap óta csak azért irtam h ezután esetleg igy probálkozz
2012. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia. Nekem régen úgy tanították és mai napig úgy használom,hogy a szemed tágra nyítod két ujjad segítségével majd a szemeddel befelé nézzel.. mint ha lesnél valakit a szomszédba és az egyik ujjaddal szépen kihúzod oldalra a lencsét.. elég egyszerű és nem ingerli a szemet sem.
2012. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. okt. 16. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2012. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

persze:) koszi mindenkinek

az a legjobb ha cseppenek a szemembe meg a kezemre

és akkor hozzávonza a lencset

de amugy lehuzom alulra,a szinesrol nehez levenni

/hibakert bocsi,telefonrol írok/

2012. okt. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!