Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valaki aki hoszabb ideig...

Van valaki aki hoszabb ideig volt szemüveges (legalább 8-10 éve) és kontaklencsére váltott?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Nem kényelmetlen? És az, nem furcsa hogy nincs rajtatok szemüveg?

Szeretnék én is váltani, de attól tartok, hogy megveszem a kontaklencsét és nem tudom majd hordani, mert ismerek olyat, aki nem tudta elviselni.


2012. okt. 13. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként még csak 17 vagyok, de 3 éves korom óta szemüveges vagyok, vagyis mióta vannak ilyen emlékfoltjaim, azóta szemüveges vagyok.
2012. okt. 13. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Először adnak próbalencsét, és ha mkinden jó csak akkor kell hogy rendelj., Én is most váltottam kontaktlencsére 8 év szemüveg után, először elmentem megvizsgáltak, megbeszéltük, hogy mikor menjek betanításra, elmentem, ingyen kaptam próbalencsét, a folyadékot és a betanítást ki kellett fizetni. Havi lencsét hordok, most járt le az egy hónap, és rendeltem előtte, szerdán tettem be az új lencséket. Én szeretem hordani nagyon, először kicsit furcsa volt, hogy nincs szemüveg, de már megszoktam, de még most is ha találkozok az utcán vagy akárhol valaki ismerőssel, mindenki megdícsér, milyen csép vagyok., szemüveg nélkül teljesen más az arcom is, majd meglátod, ha kipróbálod, és bírja a szemed, hogy milyen jó., mondjuk én néha szért ha úgy van felteszem a szemüveget. De ezerszer jobban szeretem a kontaktlencsél, nem párásodik, nem koszsosodik, ha figyelsz rá, nem lesz maszatos, nem törik el, ha tv-zel, le tudsz feküdni nyugodtan, nem nyom a keret,

Nagyjából enyi, remélem segítettem! Majd írj hogy mi hogy sikerült, és bevállt-e a lencse! Sok szerencsét! Szia!

2012. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja bocsi9 azt akartam írni hogy ezerszer jobban szeretem a szemüvegnél, Bocsi,

Egyébként én meg még csak 14 vagyok

2012. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

èn meg 17 vagyok 15 év szemüveges multal és az általad felsorolt indokok miatt döntöttem én is a váltás mellett.

a vizsgálás meg a próbalencse meg a betanítás mennyibe került?

2012. okt. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!