Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Beleesett egy szempilla a...

Beleesett egy szempilla a szemembe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleesett de nem a szemgolyón van hanem mellete elég kint de nem áll ki eléggé hogy ujjal kiszedjem csak mejdem elértem de ez nem elég. Hogy szedhetem ki? (eléggé kint van de éphogy nem érem el)

2012. okt. 17. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
engedj rá egy csomó vizet, az majd kiviszi
2012. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pislogj sokat, a szemed kidobja. ha egy kicsit kint lest a vége, akkor pedig kézzel óvatosan vedd ki.
2012. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csipesz? Vagy egy zsepivel nyúlj oda, arra rátapad. Ha nem válik be akkor sok víz.
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed víz alatt hátha kimossa vagy papírzsepi szélével óvatosan piszkáld ki. Nekem egyszer valamilyen gaznak a repkedő magja szállt a szemembe, nagyon rossz volt, de valahogy így kijött.
2012. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok pislogás, esetleg szemdörzsölés és kijön magától...
2012. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a papírzsepi szélét szoktam összehajtani és azzal kiszedni. Ez eddig mindig bevált.
2012. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is iszonyatosan bosszant, ha valami belemegy a szemembe. lehet ez szösz, szempilla. fültisztítóval belenyúlok, rátapad, kiszedem. inkább így, mintsem szenvedjek órákat. :)
2012. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!