Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ajánlanátok nekem kontaktlencsét?

Ajánlanátok nekem kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Eddig szemüvegem volt, de most szeretnék váltani. Csak annyi féle kontaktlencse van, hogy nem tudok kiigazodni köztük. Nem tudtok mondani valami nem túl drágát, ami jó minőségű, és nektek bevált?(havi lencse) A pontos ára is érdekelne. És a tisztítófolyadék mellé...
2012. okt. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tudunk neked ajánlani, szemorvos fog számodra megfelelőt ajánlani. Szóval menj el egy optikába, ott elvégeznek jó pár vizsgálatot és az eredmények alapján az orvos megmondja, hogy mi az, amit ajánl.
2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, közben már én is rájöttem, hogy ez nem így működik:)
2012. okt. 23. 17:02
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább azt kérdezem, hogy nektek mennyire jön ki monjuk egy félévre mindenestül az ár?
2012. okt. 23. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem félévre 10ezer, plusz a folyadék. Abból nem tudom, mennyi kell fél évre, de ha kettővel számolok, akkor félévente össz 15 ezer. De rossmannban van olcsó folyadék is, pár száz ft, nem tudom milyen minőségű.

Én először optikában kaptam a lencsét, később ugyanazt rendeltem netről, így feleannyiba kerül.

2012. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12ezer + folyadék félévre.
2012. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!