Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon furcsa, megmagyarázhata...

Nagyon furcsa, megmagyarázhatatlan látás SEGÍTSÉG?!

Figyelt kérdés

nagyon furcsán kezdtem látni az egész világot,nemaz hogy élesebb,halványabb,hanem olyan megmagyarázhatatlan

mintha ott se lennék

egyszerűen be kell csuknom a szemem,hogy ne lássam


minden tér kitágult

régebben is volt ilyenem(3-4 éve)de nem tulajdonitottam neki figyelmet

de most már otthol is egész nap ez a látásom van

nagyon megmagyarázhatatlan ,és nagyon "paràs"



2012. okt. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ezt hogy mennyire jellemző rád

de van egy ilyen film is

http://www.youtube.com/watch?v=BRpCN0YWO0E&feature=my_favori..

2012. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,nem tudom hogy e nélkül mit tettem volna
2012. okt. 27. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen van, eddig azt hittem a látásom miatt, de néha olyan mintha a tértől, a világostól szédülnék, régen volt hallucinációm is félálomba, vagyis nem aludtam csak feküdtem, és mintha belső hangokat hallottam volna, meg mintha láttam volna a szemhéjamon keresztül dolgokat, aztán mikor kinyitottam a szemem még mindig láttam, pedig valójában nem voltak ott, és az a durva h nem szörnyeket látok, hanem pl függönyt, könyvespolcot ilyesmit, és nem álmodtam

és az a durva hogy nekem is csak 15 éves koromban kezdődött, kiskoromban nem volt ilyen, olyankor megijedek, kicsit remeg a testem (nem izomgörcs és nem hinném h epilepszia vagy szellemek) csak a testem rázkódik, jobban mintha ah ideg rázna, és az ágy nem mozog, aztán se hang nem jön ki a torkomon, és megmozdulni sem tudok, akkor attól bepánikolok, hideg érzetem támad, olvastam a pánikbetegségről, az agorafóbiáról is, pl a buszmegállón keresztül megyek és akkor lelassulok, szédülök, a lábaim lebénulnak, mintha sánta lennék vagy csámpás, akkor bébának érzem magam, és erősen ver a szivem

a buszon rendszeresen émelygek, és remeg a térdem, a kezem

2012. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez a szemhélyonátlátás télleg bizar

mzltkor nekem is volt (egy vörösen ízó keresztet láttam egy koszorúféleségbe,csak halványan


Este elalvás elött olyan mintha kiszáradna a szemem,becsepegtetem,de semmi változás

2012. nov. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!