Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan látok, a cilinderes...

Homályosan látok, a cilinderes szemüvegembe. Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2 napja kaptam meg az 1. szemüvegemet.Cilinderes, homályosan látok benne egy kicsit és néha a fejem is fáj. Azt olvastam, hogy ez normális, de nem tudom. Légyszi aki tud segíteni az írjon :)

2012. okt. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt az első szemüvegemnél.Szerintem normális ,de ha mégsem ketten vagyunk normálatlanok. :D
2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2012. okt. 27. 21:01
 3/4 anonim válasza:

Teljesen normális. nekem 1 hétig fájt a fejem tőle,pedig nem az első szemüvegem,csak elég magas dioptria,

2 hét után felvettem az előző szemüvegem,és azzal láttam teljesen homályosan és fájt a fejem tőle ..

max 4-5 nap és megszokod szerintem :))

2012. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális


nekem fél éve fájt a szemem új szemüveg után. Olyan "valami nem stimmel" érzésem volt folyamatosan. Amikor levettem, akkor is rázogattam a fejemet, amikor rajtam volt, akkor is lekaptam, mert nem volt az igazi.


Aztán elmentem szemorvoshoz, géppel megnézte, aztán 3 percig kapkodta a szemem előtt a probalecséket, majd hívta a következő beteget (SZTK).


Elmentem egy optikushoz, ingyenes volt a szemvizsgálat, 1 órát szánt rám, és amikor átvettem az új szemüveget, és az orromra tettem, rögtön éreztem, hogy ez az! ez kellett ! mont látok jól!

és azóta azt hordom.


Ja, és ÓRIÁSI különbség volt aközött, amit az SZTK-s orvos mért géppel, és aközött, amit az optikusnál volt idő próbálgatni, hogy a szememnek mi a jó !!!


én nem hordanám, ha homályosan látok vele

2012. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!