Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jaaaj, mit csináltam? Most ez...

Jaaaj, mit csináltam? Most ez így marad?

Figyelt kérdés
Tegnap este elfelejtettem lemosni a szememről a sminket (szemceruza, szempillaspirál), és mikor ma reggel felkeltem és lemostam, el voltak deformálódva a szemeim! Főleg a bal, de picit a jobb is. Amikor ki akarom nyitni nagyra, balnak a fele, a jobbnak a vége meg se mozdul. Mit csináljak, mi ez, mi lesz? :OOOOOO :'((((

2012. okt. 28. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizes vattával mosd le, majd szétnyílik, de lehet hogy begyulladt a sminktől, akkor viszont szemészetre menj szemcseppért.
2012. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy begyulladt,vagy huzatot kapott.
2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, valószinűleg begyulladt egy kicsit a szemed a sminktől. El fog múlni. Esetleg főzz egy kis kamilla teát, márts bele egy vatta darabot és azzal, óvatosan töröld át a szemed KÍVÜLRŐL BEFELÉ. Így szépen kimossa a gyulladást.
2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) <3
2012. okt. 28. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hasznalj kamillateat, mert sajnos ohatatlan hogy bekerul melle mas noveny is, es jo kis allergiat tudsz vele varazsolni magadnak. Irany a szakrendeles!
2012. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!