Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bódítás/Altatás milyen érzés?

Bódítás/Altatás milyen érzés?

Figyelt kérdés

Szemműtétem lesz, felmaródást lézerezik le a szememről.

Bódításban vagy maszkos altatásban fog történni.


Szóval ez a bódító gáz / altató gáz büdös? Vagy semmit nem érzel csak azt hogy már nem tudod a szemed nyitva tartani?

Elmondjátok kérlek milyen érzés?

Bódításnál tudok magamról? Utána mikor vége a műtétnek, mi lesz? Mennyi idő ameddig kiszáll belőlem? :D


Hányni lehet? Mert nem eszek a műtét előtt 10 órával. Hányhatok? (Ez a gyenge pontom! :)


2012. nov. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hallottam róla,de mivel elaltatnak,nem emlékszem,hogy milyen.
2012. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én meg a buszoktól hányok,szószerint.
2012. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érzel semmit ,elalszol, megszakad a kép.

Nekem kb fél nap alatt ment ki teljesen, addig éreztem hogy olyan nehéz, kóválygós a fejem.


Mit és miért akarsz hányni, és mikor?-ezt nem értem.

2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előfordul altatás után hányás ezért műtét után pár óráig nem ehetsz
2012. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bódítás után hányhat az ember?
2012. nov. 5. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem büdös :D én kicsi voltam, és csak pár másodperc amúgy is, de tisztán emlékszem, hogy az volt. Nem hányingerkeltően büdös, hanem máshogy, nem undorító, csak egy kellemetlen, édeskés szag. De hányni időd sem lenne szerintem, addigra elalszol tőle.
2012. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta , vénásan altattak. Nagyon fura érzés volt :D Semmi bajom nem volt utána, azonnal frissen keltem, a dokik csodálkoztak is. Elvileg tudattalan llapotban kellett volna lennem, de teljesen OKé voltam.

Az altatásnál az volt rossz h egyedül voltam és az a sok doktor....de rohadtul semmit nem érzel szóval igazából nem kéne félni. Kicsit lezsibbadtam mikor kezdtem bealudni...nagyon fura érzés :DDD de vicces volt :D

2012. nov. 7. 02:06
 8/8 anonim válasza:
És ha nagyon erőlködés medik birnád?
2018. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!