Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mi lehet a szemem alatt? (kép)

Ez mi lehet a szemem alatt? (kép)

Figyelt kérdés

kb egy órája vettem észre ezt a duzzanatot a szemem alatt, ami olyan mintha táskás lenne, de mégsem az. a másik szemem teljesen oké.. kb egy órája elkezdett viszketni és megvakartam (lehet beledörzsöltem a szemfestéket picit.) rögtön viszont nem vettem észre, de amint észrevettem lemostam. MI lehet ez? mit csináljak vele?:S

[link]



2012. nov. 5. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

allergia


vagy szemfestékre, vagy valami másra


egy-két napig ne fesd magad

2012. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, megfogadom. viszont ez most jött elő először, még soha nem volt, pedig használom ezeket a sminkcuccokat egy ideje
2012. nov. 5. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

nem feltetlenul allergia, sima irritacio is lehet (a szemfesteknek nem a szemben a helye, hanem a szemen:)) valoszinuleg csak a kotohartyad rendelenkedik, az folytatodik az also szemhej hajlataban is, de hasonlo lehet ha konnycsatornaval van valami. ha nem mulik, rosszabbodik, erdemes szakorvoshoz menned.

+1 jo tanacs: ne dorzsold a szemed, egyreszt a legtobb fertozest igy lehet osszeszedni (gondolok itt akar a sima nathara is), mert altalaban nem teljesen tiszta a kezed, es egyebkent sem tesz jot a szemnek, bar tudom, hogy neha ketseg kivul jol esik. sminkbe meg plane ne dorzsold a szemed, mert meg egy porszemmel is felsertheted a szaruhartyadat, ami eleg gaz kovetkezmenyekkel tud jarni.

2012. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2012. nov. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!