Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Segítség, meg fogok vakulni?

Segítség, meg fogok vakulni?

Figyelt kérdés
Pár hete már, vagy talán egy hónapja is, hogy belenéztem a napba pár másodpercre. A szokásos utókép csak órák után múlt el, de egy kicsi sárga pötty azóta is néha látszik, máskor egy valamivel nagyobb, sötétebb folt. Alapból rosszul látok távolra, de mintha ez romlott volna kicsit. De ez utóbbi nem biztos? Van itt olyan aki esetleg rendelkezik megfelelő ismeretekkel és meg tudná mondani hogy ez okoz e nem azonnali vakságot?

2012. nov. 12. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megvakulni. Menj a szemészetre!
2012. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem , hogy lehet valaki ennyire ostoba, és nem megy orvoshoz, hanem itt kérdezget
2012. nov. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max azt tudom itt elképzelni, hogy enyhén szólva kiégetted a makula területét, az az éleslátás helye, ami eleve nagyon vékony retina terület és nagyon érzékeny, de mindenki szokott égőbe és napba nézni pár mp-re, nem is értem ez hogyan okozhat ilyen problémát.
2012. nov. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban mondva nem kiégetted, csak megsérült nagyon picit, de majd leírod mit mondott a szemész.
2012. nov. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!