Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerülne szemüveget...

Mennyibe kerülne szemüveget csináltatni?

Figyelt kérdés
Minuszos,egyik szemem 1 másik , 0,8-as. Keretestűl ,mindenestűl mennyiből jönne ki?
2012. nov. 14. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez változó, alap esetben 20 ezertől a csillagos égig. Nézz körül, hogy melyik optikában vannak akciók. Anyukám most csináltatott magának 5 ezerért akciósan. (nem ronda SZTK keret, hanem elég jól néz ki)
2012. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Általában a keret drágább mint a lencse. Most voltam nemrég az Oprikában,ott most a hónapban nagy akciók vannak a "látás hónapja" néven. Keretek 50%-os kedvezménnyel, lencsék 40%-os-sal vannak,most éri meg szemüveget csináltatni.

www.budaioptika.hu

Nem tudom hova valósi vagy,én most Fehérváron voltam, ott láttam.Sajna én kontaktlencsét csináltatok,arra bezzeg nincs akció :)

2012. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Optikában,bocsi,elírtam.
2012. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez optikától függ.

Ahova én járok ott mindig vannak akciók és a szemüvegek jó árban vannak.

RETRO márkájú keret mínuszos lencsékkel, szemvizsgálattal együtt 22.000ft.

Tudtam volna venni kb 12-13ezerért is egyszerűbb keretet de ha tartósat szeretnél akkor ne azt a vékonyat vedd mert elhajlik könnyen. A vastagabb keret erősebb és manapság az a divatos.

2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!