Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami otlet szemuvegugyben,...

Valami otlet szemuvegugyben, fociban?

Figyelt kérdés

Hogy tudnam tobbet hordani a szemuvegemet focin,

vagy milyen gyakori szemuvegnelkuli ido az ami nem karositja nagyon a szemet..?

(heti menyi..? )


2012. nov. 19. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A szemüveg nemviselése nem károsítja a szemet, csak a komfortérzeteden ront. Használj kontakt lencsét.
2012. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hh nemkarositja..?

nemromlik :O ?

2012. nov. 19. 20:31
 3/8 anonim válasza:
Hülyeség, romolhat a szem ha nem hordod és késleltetheti a gyógyulást, kontaktlencsét javaslok, az rajtad lehet foci közben is.
2012. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hh kesleltetheti..?

ertem a szo jelenteset..de mit kesleltet ?

2012. nov. 27. 15:46
 5/8 anonim válasza:
Fiatalabbaknak azért javasolnak szemüveget, ha gond van a szemükkel hogy helyrehozzák, tehát, hogy a jövőben ne keljen hordaniuk, ez fiatal korban ugyanúgy működik mint egy fogszabályzó, idősebbeknél már más a helyzet. Ha nem hordod, akkor később szabadulhatsz meg tőle mert nem fejti ki a hatását és ha nagyon nagy szükség van arra, hogy hordjad ( ha nagyon rosszul látsz nélküle ) akkor romolhat a látásod azért mert nem hordod tehát ezáltal késlelteted a gyógyulást.
2012. nov. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

;)

Es mennyi idejig nem ajanlott szemuveg nelkul lennem heti..?

napi..

..hany orat ?

2012. nov. 28. 16:28
 7/8 anonim válasza:
Ezt nem tudom, csak gyerek koromban én is hordtam és most már nem kell, ezért mertem biztosan állítani a fent említetteket... Kérdezz meg egy orvost egy szemészt vagy egy optikust, közülük biztosan tud valaki segíteni. Én csak azt írtam le amiben teljesen biztos voltam, ellentétben egyesekkel
2012. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ksznm szepen h leirtad ;)
2012. nov. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!