Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hány éves kortól lehet kontakt...

Prto3inVitez kérdése:

Hány éves kortól lehet kontakt lencsém?

Figyelt kérdés
Illetve milyen árban mozognak?
2012. nov. 28. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen volt először kemény kontaktlencsém.

A mai árakat nem vágom, mert már nem hordok 2 éve, utoljára éves speciális, multifokális lencsém volt, az 70 ezerbe került, de ez extra eset. A sima dioptriások persze sokkal olcsóbbak, de függ attól, hogy eldobható, havi, éves stb.

2012. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 15 éves korom óta van (most 29 vagyok). Az első kommentelőnek igaza van, attól függ, hogy mekkora a dioptriád, havi vagy napi lencsét akarsz, márkák között is van eltérés. Én már jó pár éve külföldön vásárolom a lencsémet, szóval a magyar árakkal nem vagyok teljesen képben, de anno az enyém 3 hónapra volt kb 10eFt. Plusz 360ml folyadék kb 5eFt.
2012. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig 14 éves volt a legfiatalabb kontaktlencse használó amiről hallottam de lehet h van fiatalabb is.


Én neten veszem és kb 7000ft 3 hónapra és a folyadék 3eft 380ml, ez is 3 hónapig elég.

2012. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Második kommentelő vagyok. Amint láthatod, attól is függ minden, hogy milyen márka mellett döntesz. Én Bausch&Lomb-ot viselek már több mint 14 éve, de próbáltam régebben Johnson&Johnson Acuvue, illetve CibaVision lencséket is. Mindenkinek más jön be, érdemes esetleg az elején havonta másik fajtát hordani, kipróbálni mindet, hogy eldöntsd neked melyik a legjobb. Egyébként hány éves vagy?
2012. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Sauflont hordok.

Lencse 3 hónapra/ 6000Ft

Folyadék 3 hónapra/ 2800Ft

2012. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 15 éves vagyok -3,5 -3,0 asszem ilyen dioptriák, kb. mennyi lenne így?:)
2012. nov. 29. 19:11
 7/7 anonim válasza:
szia nekem is ugyan így van mint neked ekkorák a dioptriák is, 10000-15000 körül mozog vásárlási helytől függ
2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!