Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik szemvitamin hatásos?

Melyik szemvitamin hatásos?

Figyelt kérdés

Monitor előtt dolgozom, mostanában elég sokszor érzem, hogy fárad a szemem. Szemüvegem is van....

Ma pedig bevérzett a bal szemem, emiatt most C vitamin kúrát tartok. De hallottam a különböző szemvitamin készítményekről, szerintetek ezek közül melyiket érdemes szedni, ami hatásos is?


2012. nov. 30. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is monitor előtt dolgozom. Én c vitamint és luteint szedek és sok sárgarépát fogyasztok.

Segíthet a napi szemtorna is.

2012. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hasonlóak. azokat a vitaminokat tápanyagokat tartalmazzák ami a szemnek szükséges.

monitor elé vegyél speciális szemüveget, mivel munkavédelmi eszköz a cégnek ki kellene fizetnie, valamint idő korlát is van a monitor előtt végzett munkára.

2012. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A luteinre én is gondoltam, de nem tudom melyik készítményt válasszam. Erre tudtok válaszolni, vagy itt nem szabad márkanevet írni ?

Köszi

2012. dec. 1. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A C vitamin és a béta karotin is sokat segít, csak természetes legyen.A lutein mellett legyen zeaxanthin tartalma is.Valóban sokféle termék kapható a piacon. Mindenképpen olyat válassz, amelyik természetes alapú és hasonlítsd össze az összetevőit a hatóanyag, mennyisége alapján az árakat. Én ezt használom: [link] .Érdemes mellé még a stabilizált Aloe Vera szűrt levével csepegtetni.
2012. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az Ökonet cég lutein készítményét fogyasztom.
2012. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. dec. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!