Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A felső szemhéjam, csak az...

A felső szemhéjam, csak az egyik, be van dagadva. Hogyan tudnám elmúlasztani?

Figyelt kérdés
Van amikor csak egy napig, de van amikor több hónapig. Ez úgy van, hogy felkelek az ágyból és jé, be van dagadva a szemem. Vagy nem is, inkább be van ragadva a szemhéjam, és ettől olyan, mintha be lenne dagadva. Nem árpa, nem fáj, viszket, és nem is piros. Fogalmam sincs, mitől lehet. Azt már kiskorom óta kitapasztaltam, hogy a vízzel kapcsolatban áll. Ha beborogattam a szemem, régen elmulasztotta. Ma már nem. Ha sokat ittam korábban még elmúlasztotta, de ma már nem. Mitől lehet, és miért, esetleg hogyan tudnék véget vetni ennek?
2012. dec. 8. 09:21
 1/1 anonim válasza:
Ez lehet alergia is. Szerintem nézesd meg egy orvossal és ha ő sem tudja vagy az orvos a hülye vagy valami olyan bajod van amit még nem fedeztek fel. És ha ez így van akkor óvatosan nyúlkálj hozzá mert az is lehetséges hogy "kijukadhat" és akkor még nagyobb baj is lehet.
2012. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!