Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet piros a szemem?

Mitől lehet piros a szemem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap óta bepirosodott a jobb szemem. Először nem is vettem észre, este a párom mondta, hogy piros, de nem fáj, nem viszket, ezért nem hinném, hogy kötőhártya lenne. Egész nap gép előtt ülök, de ez már 5 éve így megy, eddig nem volt ilyen gond. Ha máskor bepirosodott, akkor viszketett is. Volt már valakinek hasonló gondja? nem szívesen mennék orvoshoz, de nyilván ha kell, el fogok menni, de első körben egy jó szemcseppet próbálnék meg, hátha az segít.

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. dec. 12. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez van, most néztem utána: [link]
2012. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ott van, hogy Szembetegségek, aztán a bal oldali sávból válaszd ki a Vörösszem-et.
2012. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Visine-t kipróbálhatod, a pirosságot azonnal megszünteti, de ne felejtsd el, az csak tüneti kezelés! Összerántja a vénákat, és kész. Az okot nem szünteti meg. Az ok lehet vírus, baktérium, szennyeződés, fáradtság, szárazság, nem megfelelő minőségű könny, huzat, szél, hideg és még száz és száz.


Igen, nekem hasonló a gondom. Rám a "nem megfelelő minőségű könny" vonatkozik.

2012. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, elolvasom a linket! :)
2012. dec. 12. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
rossz hirem van, a visine hosszutavon szaritja a szemet, nem javasolt a hasznalata nem megfelelo konny mennyiseg illetve minoseg eseten. hosszutavu hasznalata sem javasolt, tonkre teheti az ereket a szemben, azok kitagulhatnak. inkabb mukonnyet javasolnek, olcsobb is, tobbet is hasznal. ha valoban ez a gond (szemszarazsag), akkor hasznalnia kell, ha nem, akkor a visine sem hasznalna, visine-t maximum alkalmakra (ertsd: mikor tenyleg nem lehet piros a szemed) vegszukseg eseten alakmazzatok!
2012. dec. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amaterasu*--*
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!