Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet tenni, hogy ennyire...

Mit lehet tenni, hogy ennyire érzékeny a szemem a hideg ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a szemem a hidegre, de nem régóta, csak mostanában. Egyszerűen könnyezik, de nagyon durván, ömlik belőle, és egy csomó idő, míg eláll, hiába törölgetem. Utána meg be is vérzik, csupa piros. Mit tehetnék? Valaki azt javasolta, hogy vegyek napszemüveget, de az milyen ciki már -30 fokban?? Nincs más megoldás?

Köszönöm a válaszokat előre!

15/l


2012. dec. 13. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de tényleg csak a napszemüveg segít. Hidd el, nem ciki télen. Azt hiszik majd, hogy valami menő maffiózó vagy.
2012. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Menő maffiózó??:DD Hát, a rózsaszín keretes kis napszemcsimbe nehezen... :)

de azért köszi a választ

2012. dec. 13. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért segítene bármilyen szemüveg, nyilván mögé is bemegy a hideg... Sőt, kontaktlencse is hiába, az sem segít, szóval nem hinném hogy van erre megoldás.
2012. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!