Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet ilyen kontaklencsét...

Dirtyemo kérdése:

Lehet ilyen kontaklencsét csináltatni? Részletek lent

Figyelt kérdés
OLyat,hogy javítja a szemem(mint a szemüvegem na :D) de színes? Mármint hogy benne van a megfelelő számú dioptria, és pl kék :D

2012. dec. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, lehet, de ezek a szines lencsek sajnos eleg regi fejlesztesuek, ha mukodik nalad, semmi gond, csak lehet hogy talalsz kenyelmesebbet, es tovabb hordhatot ami meg egeszsegesebb is, csak az mar nem szines. letezik probalencse a szinesbol is, de lehet hogy rendelni kell, szoval elobb azt javaslom. ha megsem lenne kenyelmes a szines vagy nem talalod termeszetesnek a hatasat, meg mindig tudsz sima lencset is rendelni.
2012. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Optikában nem szoktak színes lencsével foglalkozni, legalábbis nekem mindenhol ezt mondták, hogy ilyesmit nem tudnak adni. Persze lehet csak én lakok rossz helyen.

Amúgy ezek alkalmatlanok minden napos hordásra, max néhány óráig elviselhető néhanapján buliban, de akkor is árt a szemnek, mert semmi oxigén áteresztő képessége nincs. Kitágult pupillánál homályosan látsz, ha elmozdul a lencse akkor is homály van. Én senkinek nem ajánlom, mert én már próbáltam, egy csomó pénzt dobtam ki rá, nem érte meg, használhatatlanok. Ronda természetellenes, a saját szemszínedet sem mind képes elfedni.

2012. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind hasznos volt :]
2012. dec. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!