Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemszárazságra a műkönny...

Szemszárazságra a műkönny mellett van-e valami, ami enyhítené a kellemetlen érzést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra olyan nagyon száraz a szemem,hogy állandóan begyullad és műkönnyet kell használjak. Nagyon kellemetlen,mert azóta még homályosan is látok. Kérdeztem az orvost, igazából nem mondott rá semmit csak azt,hogy használjam a cseppeket.

2012. dec. 24. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
menj másik dokihoz, nyilván nem megfelelő a könnytermelésed, lehet, hogy be van gyulladva a könnycsatornád
2012. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.A GenTeal Gélt tudom neked ajanlani,én ezt hasznaltam,igaz hogy 2 ezer ft,de nagyon jó,és gél,nem csepp,mondjuk nekem is többször be volt gyulladva,de fél éve nincs semmi.meg felbontas utan hütöben kell tartani eeket.

nem ülsz sokat monitor elött?

2012. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!