Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szürkehályogműtét után 6...

Szürkehályogműtét után 6 héttel bármekkorát lehet emelni, és mindent lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell visszaszoktatni a szervezetet a terhelésre-mint minden műtét után.
2013. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szemem, vagy a többi testrészem miatt?

Szóval az érdekel hogy pl ha letelik a 6 hét, és megemelek mondjuk 15 kilót lehet-e baja a szememnek, vagy csak a többi testrészem miatt kell vigyázni.

2013. jan. 3. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A szemed és a többi testrészed miatt is. Hisz hat hét az hosszú idő, az izmok is ellazulnak, újra kell őket mozgásba hozni, és nem úgy hogy mindjárt megszakadjanak.
2013. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2x6 hét, egymás után csinálták:)

Köszi a választ, megy a zöld.

Csak azért kérdeztem, mert szépen fogynak az izmaim.

De akkor nem edzek majd ha letelik, hanem várok vele.

Meg úgy is megbeszélem majd a háziorvosommal is.

2013. jan. 3. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
elnézést hogy belekontárkodom. De légyszi írj nekem valamit műtétedről. Apukámat is nem sokára műtik érdekelnének a tapasztalatok. Kivártad a hosszú várólistát vagy magán dokihoz mentél? Mennyibe került? Hogy viselted a műtétet. Minden érdekelne.Előre is köszönöm.
2013. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Blogot is fogok róla írni, mert engem is zavart hogy nincs róla elég információ. Sehol nincs leírva rendesen hogy hogy zajlik a műtét pl. Írok neked levelet.
2013. jan. 3. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2013. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!